Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

25 Yıllık Birikim ile HİDROLİK ve PNÖMATİK sektöründeki tecrübelerimizle, doğru ve güvenilir çözüm ortağınız olmak için,
 2021 ’deki yeni yapılanması ile DEMİRCİ HİDROLİK olarak Proje, tasarım, otomasyon hidrolik, pnömatik hortum, özel imalat  tedarik  teknolojileri hizmeti etmekteyiz .
 2020 yılında demir-ci olarak kurdugumuz e ticaret sitsi ile sizlere hidrolik ve pnömatik proje tasarım ve  satışı ,
 yedek parça tedariği sistemimizle yeni yüzümüzle sizlere hizmete devam etmekteyiz.

Yılların birikiyle tecrübeli teknik servis, verdiğimiz servis ve teknik hizmet, yedek parça italatı ve üretimi desteği, farklılığımız.

Demirci, yıllardır teknikservis kadrosu ile, teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır.

Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını
sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür.Demirci hidrolik, servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez.
Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.
Siz bu sektördeki eksikleri bildidiniz biz tamamlamaya çalıştık .

                   DEMİRCİ HİDROLİK PNÖMATİK                                                       Atilla HAKSAL